o BioLegend

BioLegend (San Diego, Kalifornie, USA, www.biolegend.com) je biotechnologická společnost specializující se na vývoj a výrobu vysoce kvalitních protilátek a jejich konjugátů pro biomedicínský výzkum. Zakoupením výrobků firmy BioLegend získáte široké spektrum reagencií za rozumnou cenu. V současné době je v nabídce přes 7000 položek a jejich počet stále roste.

Nabízené produkty pokrývají oblasti fenotypizace lidských, myších a krysích imunitních buněk, kmenových buněk,  cytokinů a chemokinů, adhezivních molekul, fosforylace, nádorového bujení, analýzy buněčného cyklu a apoptózy. Některé protilátky krosreagují i s jinými živočišnými druhy. Vývojový program firma zajišťuje prostřednictvím nákupu licencí, spoluprací s vědeckými pracovišti i vlastní produkcí nových hybridomů.. Produkty BioLegend lze uplatnit především v průtokové cytometrii, ELISA testech, imunoprecipitaci, Western blottingu, imunohistochemii, ale také při in vitro a in vivo funkčních testech. BioLegend nabízí nejširší výběr protilátek pro vícebarevnou cytometrickou analýzu.

Pro potřeby funkční analýzy jsou k dispozici speciálně purifikované protilátky LEAF (Low Endotoxin, Azide-Free), které poskytují velmi přesný výsledek s minimem negativních účinků. LEAF protilátky neobsahují konzervační látky, jsou sterilní, a nízký obsah endotoxinu je verifikován LAL testem.

Vysoce kvalifikovaný a zkušený tým vývojových laboratoří BioLegend nabízí široké spektrum zákaznických služeb jako je konjugace protilátek „na míru“ a další služby.

BioLegend vznikl v červnu 2002. Jeho zakladatel, Gene Lay, stál u zrodu firmy PharMingen, a klíčové pozice v managementu a produkčním týmu zaujímají rovněž lidé s dlouholetou zkušeností právě ve PharMingenu, z doby před jeho akvizicí firmou Becton Dickinson. Jejich široké akademické a technicko-výrobní vzdělání a praxe zaručují kvalitní produkci vysoce koncentrovaných protilátek s dlouhou životností.

Od roku 2007 máme čest být autorizovaným prodejcem výrobků firmy BioLegend v České republice a rádi se budeme zabývat Vašimi dotazy, objednávkami i poptávkou po servisních a zákaznických službách.

       

 

LUVIL
Španielova 1299/80
163 00    Praha 6
IČO 47057114
DIČ CZ5553050063            

Tel.   :  +420 732288886
Fax   :  +420 212240700 

info@luvil.cz